Счисльонок
Олександр
Васильович

Мажоритарний округ № 176 Великобурлуцький, Вовчанський, Дворічанський, Печенізький, Чугуївський райони

Український IT-підприємець та волонтер. Дипломований економіст. Закінчив Харківській національний (раніше – державний) університет, після аспірантуру Академії наук, викладач економіки. Ще у 1990 році був обраний депутатом Харківської міської ради, очолив бюджетну комісію, вів роботу з представниками Світового банку щодо ефективності використання міського майна. У середині 90-х створив та розпочав інвестиційний бізнес, який дозволяє фінансувати проекти в аграрній, транспортній сфері та створення інноваційних ІТ- розробок. У 2000 році створив благодійний фонд «Слобідський край», який допомагає дітям, незахищеним верствам населення, переселенцям, ветеранам.

Illustration
icon

Цінності

Людина – найвища цінністьРеформи повинні позитивно позначатися на кожній Людині, а не на десятьох сім’ях.
Справедливість і рівність усіх перед Законом

icon

Цілі

Як народний депутат України особисто внесу до Верховної Ради законопроекти:
- «Про природне середовище та природні ресурси України», який би створив умови для захисту природного середовища, реалізацію прав громадянина на частку прибутку від використання ресурсів та контролював би обіг мусора та забруднюючих речовин на території країни
- Щодо змін до Податкового Кодексу, направлених на стимулювання розвитку Українського бізнесу, насамперед, в сферах ІТ технологій, органічного землеробства, медицини, тощо.

icon

Соціальна відповідальність

Як ваш представник у Верховній Раді беру на себе зобов’язання працювати в інтересах народу України, голосувати по совісті, регулярно звітувати перед вами, бути доступним для вас.

Що зробив до виборів:

  • Фінансування проектівУ середині 90-х створив та розпочав інвестиційний бізнес, який дозволяє фінансувати проекти в аграрній, транспортній сфері та створення інноваційних ІТ- розробок.

  • Благодійний фондУ 2000 році створив благодійний фонд «Слобідський край», який допомагає дітям, незахищеним верствам населення, переселенцям, ветеранам.

Програма

  • 01. Скасування недоторканності народних депутатів і спрощення процедури імпічменту президента.

  • 02. Впровадження механізму реального народовладдя та прямої демократії.

  • 03. Притягнення чиновників до відповідальності за незаконне збагачення.

  • 04. Припинення свавілля правоохоронних органів і податківців щодо бізнесу.

  • 05. Відновлення великих проектів у промисловості та інфраструктурі із залученням приватних інвесторів.

  • 06. Економічного паспорта українцяЗапровадження «економічного паспорта українця», за яким усі діти отримають частку від експлуатації природних ресурсів, що накопичуватиметься на індивідуальних рахунках до повноліття.

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто 

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності